کوله پشتی
و این نه آغاز است و نه حتی پایان ماجــــــــــــــــــــرای ما....
 
٩ دی ۱۳٩٢ :: ٤:۳٢ ‎ب.ظ :: نويسنده : queen B

از بین اینهمه پیامی که فیلم "سر به مهر" به همراه داشت. جناب همسرجان گیر دادن به قسمت وبلاگ نویسی داستان و در یک اقدام انقلابی وبلاگ دار شدند و در دومین حرکت انقلابی آدرس وبلاگ خود رو به ما اهدا نمودند.

خوب از اونجایی که همسر میدونه من وبلاگ مینویسم ولی آدرسش رو به ظاهر نداره( فکر کن ته ماجرای وبلاگ منو درنیورده باشه میشناسمش دیگه) این حرکتش قهوه ایی نمودن اینجانب بود.

بعد هر پست جدیدی میذاره حتما اعلام میکنه بنده برم ببینم و بازم هم این حرکت نمادینی هست که یعنی ببین چقدر بهت اعتماد دارم ولی تو نداری.

آقا کلا به پرشین و بلاگفا و ... اعتقادی ندارند و میفرمایند چیه اینا دامینش طولانیه برای همین رفتند توی بلاگ فارسی و از اونجا شیرجه میزنند در وبلاگشون.

این صفحه وبلاگشون هم قدرتی خدا چیزی کم از هاگوارتز نداره هزار تا سوراخ سنبه داره مجبوری بگردی ببینی چی رو کجا نوشته.

البته این دومین وبلاگ همسر هست در زمانه گوشه نشینی در خانقاه و کسوت درویشی هم وبلاگی داشتند و مطلب مینوشتند و بعد از دستورهای قضایی از طرف سازمان های خطرناک که  کسوت درویشی خویش رو به کناری نهاد وبلاگ مذکور هم تعطیل شد.

البته الان روزانه نویسی میکنند و از سختی زندگی با اینجانب میخواهند بنویسند انشالاچشمک ما هم چهارچشمی حواسمون رو جمع میکنیم که به بیراهه نرند و سر از جاهای مخوف  درنیارند. ( بچم کلش بو قورمه سبزی میده ژنش در این زمینه خیلی فعاله خدا پدرش رو بیامرزه که از اون مرحوم به ارث بردن انگاری)

هنوزم مطمئن نیستم که آدرس وبلاگش رو بذارم اینجا والا به خدا با اسم و فامیل اطلاعات شناسنامه ایی مینویسه آخه این چه کاریه؟

البته دروغ نگم از کارش خوشم اومد و اینکه فکر نمیکردم قلم خوبی داشته باشه با اینکه هروقت احساساتش قلیان میکنه در لحظه کلی شعر نو و هایکو برای ما میگه ولی خوب جدی نگرفته بودمشناراحت الان تازه فهمیدم که به به چه شووووهر با احساسی!

 

 موضوع مطلب : من و همسر

 
درباره وبلاگ
queen B

your life dose not get better by chance. its get better by change

موضوعات
نويسندگان
پيوندها
RSS Feed