کوله پشتی
و این نه آغاز است و نه حتی پایان ماجــــــــــــــــــــرای ما....
 
۱٥ شهریور ۱۳٩۳ :: ٢:٤٧ ‎ب.ظ :: نويسنده : queen B

موهای کوتاه همیشه برام نماد تغییر بود نماد گذر از یه مرحله از زندگی گذر از یه شخص، پشت سر گذاشتن خاطره هام. اولین کار بعد از هر تصمیم مهم کوتاه کردن موهام بود.

انگاری که تمام وابستگی و احساس من توی موهام ریشه داره وقتی میدیدم که موهام قیچی میخوره و میریزه روی زمین احساس سبکی میکردم احساس رها شدن.

وقتی موهامو کوتاه میکردم احساس میکردم دیگه تعلق خاطری به هیچ کس و هیچ چیز ندارم. تنها، آزاد و رها. بی قید و بند

یه جور دهن کنجی به دنیا

آخرین بار که موهام رو کوتاه کردم شش ماه قبل عروسیم بود نزدیک عید رفتم کوتاهترین حالت ممکن برگشتم. یه حس بود حس رها شدن از هرچیزی که بوده حس یه شروع دوباره و قوی.

داد همه درومد که عروس مو کوتاه نمیکنه مثل همیشه با لبخند از فضولیاشون گذشتم نمیشد بیام توضیح بدم که باید رها میشدم چه میفهمیدن که چی میگم

الان موهام بلند شده یعنی داره بلند میشه اینقدری هست که همسر بعضی شبها بیاد پشتم بشینه و شونه بکشه و با بی تجربگی تمام برام ببافه. اونقدری هست که برم کلی کش رنگی بگیرم که رهاشون کنم روی شانه هام که لذت ببرم

لذت داشتن موی بلند لذت داشتن ثبات. اینکه با همه مشکلات مردی هست که با نوازش موهام آرومم کنه که بیشتر عاشقم کنه. موهایی که فقط و فقط به خاطر اون به این حد رسیده.

موهایی که چون همیشه کوتاه بوده الان رشد سریعتری داره و لج خیلی ها رو درمیاره که نمیخوای بری موهاتو کوتاه کنی؟ تو که موی کوتاه دوست داشتی؟ چرا نمیری کوتاه کنی؟

من بازم به فضولیهاشون لبخند میزنم و رد میشم چی بهشون بگم که اوضاع مرتبه که رها شدن از دلبستگی و وابستگی وجود نداره که بخوام کوتاه کنم که بخوام رها بشم چه میفهمن که چی میگم.

موهام بلنده پس حال احساسم خوبه

موضوع مطلب :

 
درباره وبلاگ
queen B

your life dose not get better by chance. its get better by change

موضوعات
نويسندگان
پيوندها
RSS Feed