کوله پشتی
و این نه آغاز است و نه حتی پایان ماجــــــــــــــــــــرای ما....
 
۱٤ اسفند ۱۳٩۳ :: ۱٠:۳۱ ‎ق.ظ :: نويسنده : queen B

یادتونه چندتا پست پایین تر درباره امسال نوشته بودم که چه سال بدی بود؟ و یه دوستی هم نوشته بود که حالا هنوز تموم نشده و من ساده گفته بودم راند اخر مگه قرار چی بشه که از 11 ماه گذشته بدتر باشه؟

همچی غلط نمودم!!! جناب کائنات محترم بنده به خاطر دست کم گرفتن توانایی و خلاقیت بی نظیر شما در امور خاص واقعا عذرخواهی میکنم. میشه کمی با ما مهربانتر باشی؟

جناب کائنات عزیز دل، همچی این چند روز خلاقیت نشون دادن که کل سال را رو سفید کردن، چنان اتفاق های عجیب و غریبی در عرض بیست و چهار ساعت افتاد که میتونم باهاش فیلمنامه درست کنم بفروشم والا!

اینم که میگم عجیب منظورم واقعا عجیبه شما یه سری حوادث عجیب پشت سرهم تصور کن که به طور کلی دست به دست هم میدن تا دهن آدم رو سرویس کنند.

به مسبب این اتفاقا میگم خودت تنهایی چطوری تونستی یه گند به این بزرگی بزنی که همه رو به بدترین شیوه ممکن درگیر کنی. ای تو روحت که آخر سالی یه همچی اعصاب خوردی به ما دادی.

دیدید که یه سری مشکلات هم هستن که نه با پول حل میشن نه سریع حل میشن مخصوصا وقتی که به آخر هفته میخوره و فقط باید صبر کنی!

وقتی هم یه مشکلی پیش میاد که راه حلی نداره باید حتما صبر کنی فکر مثل خوره مغزت رو میخوره.

حالا نکته جالبترش اینجاست که من همیشه هر وقت اعصابم خورده مهمونی دارم اونم مدلی که نمیشه کنسلش کرد.

بخارشو به طرز احمقانه ایی خراب شد اونم من که همه کار و زندگیم رو با بخارشو باید انجام بدم!

گوشی همسر ترکید! حالا نترکید ولی به ف...ا...ک فنا رفت.

یه سوسک به چه بزرگی تو چارچوب اتاق خواب بود که تا حشره کش بیارم ناپدید شد. با اینکه کال اتاق رو حشره کش زدم هنوز جنازه چندش خان از دست رفته هنوز پیدا نشده!

بعد از مدتها ترک دخانیات از دیروز تا حالا دو بسته دخانیات کشیدیم. لامصب داشتیم زندگیمون رو میکردیم

جناب اسفند مهربان و دوست داشتنی جناب کائنات عزیز دل میشه لطفا کمی مهربانتر با ما برخورد کنید همین الان نیازمند سبزیتان هستیم لطفا مهربانتر باشید با ما با تچکر!!!!

دوستان یه ذره همدردی کنید و انرژی سبزتون را برای ما بفرستید تا این مشکل حل بشه.

 

 موضوع مطلب : من و زندگی / من و فامیل

 
درباره وبلاگ
queen B

your life dose not get better by chance. its get better by change

موضوعات
نويسندگان
پيوندها
RSS Feed