ای سال بری که دیگه برنگردی

یادتونه چندتا پست پایین تر درباره امسال نوشته بودم که چه سال بدی بود؟ و یه دوستی هم نوشته بود که حالا هنوز تموم نشده و من ساده گفته بودم راند اخر مگه قرار چی بشه که از 11 ماه گذشته بدتر باشه؟

همچی غلط نمودم!!! جناب کائنات محترم بنده به خاطر دست کم گرفتن توانایی و خلاقیت بی نظیر شما در امور خاص واقعا عذرخواهی میکنم. میشه کمی با ما مهربانتر باشی؟

جناب کائنات عزیز دل، همچی این چند روز خلاقیت نشون دادن که کل سال را رو سفید کردن، چنان اتفاق های عجیب و غریبی در عرض بیست و چهار ساعت افتاد که میتونم باهاش فیلمنامه درست کنم بفروشم والا!

اینم که میگم عجیب منظورم واقعا عجیبه شما یه سری حوادث عجیب پشت سرهم تصور کن که به طور کلی دست به دست هم میدن تا دهن آدم رو سرویس کنند.

به مسبب این اتفاقا میگم خودت تنهایی چطوری تونستی یه گند به این بزرگی بزنی که همه رو به بدترین شیوه ممکن درگیر کنی. ای تو روحت که آخر سالی یه همچی اعصاب خوردی به ما دادی.

دیدید که یه سری مشکلات هم هستن که نه با پول حل میشن نه سریع حل میشن مخصوصا وقتی که به آخر هفته میخوره و فقط باید صبر کنی!

وقتی هم یه مشکلی پیش میاد که راه حلی نداره باید حتما صبر کنی فکر مثل خوره مغزت رو میخوره.

حالا نکته جالبترش اینجاست که من همیشه هر وقت اعصابم خورده مهمونی دارم اونم مدلی که نمیشه کنسلش کرد.

بخارشو به طرز احمقانه ایی خراب شد اونم من که همه کار و زندگیم رو با بخارشو باید انجام بدم!

گوشی همسر ترکید! حالا نترکید ولی به ف...ا...ک فنا رفت.

یه سوسک به چه بزرگی تو چارچوب اتاق خواب بود که تا حشره کش بیارم ناپدید شد. با اینکه کال اتاق رو حشره کش زدم هنوز جنازه چندش خان از دست رفته هنوز پیدا نشده!

بعد از مدتها ترک دخانیات از دیروز تا حالا دو بسته دخانیات کشیدیم. لامصب داشتیم زندگیمون رو میکردیم

جناب اسفند مهربان و دوست داشتنی جناب کائنات عزیز دل میشه لطفا کمی مهربانتر با ما برخورد کنید همین الان نیازمند سبزیتان هستیم لطفا مهربانتر باشید با ما با تچکر!!!!

دوستان یه ذره همدردی کنید و انرژی سبزتون را برای ما بفرستید تا این مشکل حل بشه.

 

 

/ 6 نظر / 90 بازدید
منم ليلى

زياد باهاش شوخى نکن و سر به سرش نذار! سوت زنان لز کنارش رد شو انگار نه انگار!! سلامتى باشه بقيه اش مهم نيست. پيش مياد ديگه:)

زامبی صفت

در مورد اینکه :// و من ساده گفته بودم راند اخر مگه قرار چی بشه که از 11 ماه گذشته بدتر باشه؟ // ما از چیز هایی آگاهیم که شما آن را نمی دانید / به خدا / از استرس هایی ک در پس نوشتارتون میشه دید پیداست/ از ما بدترین ما اوصولا یه مشکلی یه ایرادی پیش میاد حالیمون نیست که اون لحظه و اون موقع زمان و مکانش چی هست باید در همون لحظه زمانیو مکانی مشکل بر طرف شه وکرنه استرس می گیرتمون زیاد پیش امده تا صبح نخوابیدیم و یه گندی که زده شده رو جمع کردیم وگر نه خوابمون نمی برده که. و جالب تر اون که ما هم در این جور مواقع وختی مهمون داریم تو دلمون همش به مهمونا می گیم / ابا وَ خیز برو گومشو دیگه نشستی این جا ور دل ما / اصولا یه / فاز / وجود داره در درون ما که می گه هاموشه و در همه حال همه چیز زندگی باید در اعلا درجه میزون بودگی قرار داشته باشه و هاموشه باید تمام جزئیات زندگی تحت کنترل باشه............... شدنش می شه ها................ ولی تا حد زیادی مستلزم پارگی های عظیم است....................... و ما تا این جای زندگی یعین تا استانه 30 سالگی که رسیدیم فکر می کردیم به همین سادگی هاست..................... ولی تدر

مهتاب

آی گفتی عزیزم !این آخر سالی دیگه داره سنگ تموم میذاره واسه منم همینطوریه!امسال سال اسب بود که قشنگ عین همون اسب روی روان و اعصاب و سلامتی من چهارنعل تاخت! امیدوارم سال دیگه بهتر باشه برای همه مون میفهمم چی به سرت اومده وقتی همه چی اینجوری به هم میپیچه تنها کاری که میشه کرد جیییییییییییییییغ کشیدنه [نیشخند]

سپیده

واسه من سال خنثی بود از نظر عاطفی و خانوادگی ولی از نطر مالی سال وحشتناکی داشتم وحشتناککککککککککککککککککککککککک با خاک یکسان شدم[نیشخند]

زامبی صفت

میگم ما 47 صفحه مطلب نوشته بودیم......و منبری رفته بودیم.....چرا فقط یک چهل و هفتمش این جا نمایش داده میشه......؟؟؟

زامبی صفت

و اتفاقا در ادامه عرایضمون یه اشارتی هم به حل شدن مشکلات داشتیم........ گرچه کلید حل مشکل هر کسی در دستان خودش است و لا غیر...........