طرح شاد سازی

آقا در راستای طرح خود شاد سازی و این حرفا من متوجه شدم عنصر قر دادن الکی خیلی وقته در من خشکیده. یعنی اینجوری که راه بری تو خونه سر گردن و تکون بدی همچی قر ریز بیای و این حرفا.

بعد تصمیم گرفتم یه مدت این موزیک بک گراند خونه را عوض کنم با خواننده های مورد علاقه ما که نمیشه قر داد مثلا فکر کنید با صدای علیرضا قربانی قر ریز بیای یا رضا یزدانی را باهاش بلرزونی نمیشه کهچشمک همسر هم که اوضاعش خرابتر از منه فقط آقاشون داریوش فک کن با داریوش بندری بزنی همچی ریز بشکن و سر گردن!!!

با توجه به این تحقیقات و با در نظر گرفتن این که عمرا با این خواننده های جدید قرم نمیاد رفتم سراغ بخش ریمیکس های رادیو جوان

و خیلی اتفاقی اینو انتخاب کردم و دانلود نمودم

یعنی کولاک یعنی چشمه خشکیده قر من الان مثل زاینده رود پر آب و جاری شده یعنی در این حد که همسر با اون شیکم همچی قر ریز میاد دیدنی. فکر کن شما با آهنگ " آهوی دشت زنگاری" قر نیای یا " یه بار سلامت میکنم دلمو به نامت میکنم" پروانه ایی نزنی نمیشه دیگه!

گفتم شما هم سهیم باشید در این کشف قردار بنده.

من دارم میرم بقیه ریمیکس آهنگ های قدیمی رو دانلود کنم.

پ.ن1: الان نیاین بگین  که وقت شادی و این حرفا نیستا !!!نگفتم برید جشن و پایکوبی راه بندازید همچی نمور برای دل خودتون اصلا شما بگو به عنوان ورزش . لطفا گیر ندین

 

/ 5 نظر / 70 بازدید
یاسی

ای ول خیلی بانمکییییییییی من قشنگ با پستات بلند بلند میخندم ! شادم میکنی خدا دلتو شاد کنه خواهر ! دلم خواست ! هرچند من به اندازه تره فرنگی هم رقص بلد نیستم ! اما همسرم یه رقصی داره بلا ! خونه ما هم که همیشه ایناس : شجریان ، داریوش ، ابی ، ام کلثوم ... شاد باشی همیشه گلم .

سپیده

آهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا قرششششششششششششششششششششش بده

فکر دوم

الان که بعضی از این مداح ها همچین روی آهنگهای لوس آنجلسی نوحه میذارن و با آب و تاب میخونن، که هم میشه باهاشون سینه زد، هم قر و قمبیل اومد!

مینا

ای جونم منم نیاز دارم به این آهنگها.ممنون از پستت